• Site Rules
 • Contact

 

مــوضوعـات ســایت
رهگیری ثبت نام ها
جدید ترین مطالب
پـنـل کــاربری
لینک دوستان
تاریخ : 27 اردیبهشت 1391

http://www.roozedahom.com/wp-content/uploads/2014/07/kh5.jpg 

ایام سراسر حزن و اندوه اهل بیت (ع) و شهادت حضرت سیدالشهداء و اصحاب با وفایش

 

بر همه محبین و یکتاپرستان عالم تسلیت باد

 

حرم امام حسین (علیه السلام) که هستی، خوب گوش بده! آنجا یکی هست که به امام حسین (علیه السلام) سلام می‌کند؛ سلامش خیلی قشنگ است، آن را بشنوید. همینطور که زوّار سلام می‌کنند، صدای او هم می‌آید که سلام‌تان را پاسخ می‌گوید

اسماعیل دولابی از عارفان و سالکان طریق الهی با توصیه‌هایی درباره حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام

چرا امام حسین(علیه السلام) روز عاشورا صدا می‌زند العطش، آب، آب ....؟ فرمود: قطره‌های سرگردان در چشمه‌ها و نهرها را صدا می‌زند، می‌گوید: بیایید مرا یاری کنید، دوستان، شیعیان، بستگان بیایید، مرا نصرت دهید. شاهزاده علی اکبر را دیدی وقتی لب پدر بزرگوارش را چشید، ساکت شد، چرا آرام شد؟ وقتی زبان در دهان پدر گذارد، دید اوه! عطش اینجا خوابیده است، دریای حیات و عزت، تشنه‌ حیات و علم است باز علم می‌خواهد، باز معرفت می‌خواهد، باز با مبدأ خودش کار دارد وقتی پدر را دید اینگونه تشنه است، پسر راحت شد. هرکدام از مؤمنین هم قوی‌تر باشند رفیقش را آرام می‌کند، هرکدام تشنگی بیشتری دارد، پایینی را آرام می‌کند، قوّه می‌دهد، قدرت می‌دهد.

* رابطه 72 یار سیدالشهدا(علیه السلام) با وجود صفات حمیده در انسان

یاران مولایمان ابا عبدالله (علیه السلام) 72 نفر بودند که این خیلی معنا دارد، 72 نفر یعنی 72 صفت ممدوح که در انسان هست، در انسان 72 صفت بد هم هست، البته هست به آن‌ها نمی‌خورد، آنها در کناب صفات حمیده هستند، هفتاد صفت حمیده مال خداست، غفاریت، ستر، عفو و امثال آن، این‌ها را آخرش به مؤمن می‌دهند.

حضرت اباعبدالله (علیه السلام) هفتاد صحابی داشت، هفت و هفتاد خیلی استعمال شده است، طواف کعبه، سعی صفا و مروه، سنگ به شیطان زدن همه هفت است، اگر 6 سنگ بزنی ناقص است، یعنی یک صفت کم داده‌ای، چقدر از ذکرها هفت بار وارد شده است، ذکر رکوع، ذکر سجده اگر بتوانی مستحب است این‌ها هفت مرتبه تکرار شوند.

هفتاد صفت ممدوح در انسان داریم، که اینها صفات خداوند است، این‌ها درجات بهشت و مقامات قُرب خداست، که انسان به وسیله‌ آن‌ها نزدیک می‌شود، مرتباً عده‌ای می‌رفتند و عده‌ای می‌آمدند و باز 72 نفر کامل می‌شدند، از اول معلوم بود 72 است. انگار هر روز کربلاست و 72 صفت هم دور امام حسین (علیه السلام) است، هر روز کربلا و همه روزها عاشورا و امام حسین (علیه السلام) در همه زمینه‌ها هست، صفات هم دور اوست، خودت را در این میانه بگرد و پیدا کن.

«کل یوم عاشورا کل ارض کربلا»؛ کربلا و عاشورا با هم قاطی شدند، همه وقت کربلا هستیم و همه وقت عاشورا است، عبادت عاشورائیان تمام شد، عبادت گریه‌های که می‌کردم هم خلاص شد، یعنی مغز مطلب درآمد یعنی دائماً در بلا هستی و هر روز هم عاشوراست، کعبه هم آنجایی است که با خدای خودت مشغول می‌شوی و ملاقات حج توست، تمام عبادات همین است، نشنیده‌ای که گفت خوشا آنان که دائم در نمازند یعنی هرکاری که می‌کند در نماز است.

ماه محرم یکی از ماه‌های تکامل است و محبت و عزاداری برای امام حسین (علیه السلام) انسان را زود به مقصد می‌رساند. «کلنا سفن النجاه و سفینه الحسین اسرع»؛ همه ما اهل بیت (علیهم السلام) کشتی نجات هستیم ولی کشتی نجات امام حسین (علیه السلام) سریع‌تر است.

امام حسین (علیه السلام) تجلی خداست، در حدیث هست کسی که آن حضرت را با معرفت زیارت کند (و یا در روز عرفه زیارت کند) «یُخالطُهُ الله بنفسه»؛ خداوند بنفسه با آن زائر مخلوط می‌شود، این عبارت را هیچ یک از علماء جرأت نکرده‌اند باز کنند و تشریح نمایند.

*
تأثیر گریه بر ابا عبدالله الحسین(علیه السلام) بر انسان

کسی که در عزای امام حسین (علیه السلام) بگرید یا بگریاند یا محزون شود، دیگر آتش دنیا و آخرت او را داغ نخواهد کرد، دوستان اهل بیت در مجلس ذکر امام حسین (علیه السلام) مثل حضرت ابراهیم (علیه السلام) هستند که خداوند آتش را بر او سرد کرد.

قلب و دلی که مغموم و محزون باشد، با گریه باز می‌شود، آن‌قدر گریه می‌کند که در دلش گل می‌روید، حزن، غم شدید است و گریه ندارد، وقتی که غم بیاید دل می‌شکند و گریه آغاز می‌شود و دل آرام می‌گیرد، گریه اسلحه مؤمن است، کربلا اسلحه مؤمن است، امام حسین (علیه السلام) برای گریه خلق شده است و «قتیل العبرات» یعنی کشته اشک‌ها است. اشک گریه برای دنیا شور است و اشک گریه آخرت شیرین است، اولی چشم را کم‌سو و زخم می‌کند، دومی چشم را پرنور و زیبا می‌کند.

اگر شده در همه عمر لااقل یک بار زیارت عاشورا را با صد لعن و صد سلام بخوان و از آن محروم نمان. متن زیارت عاشورا الهام خدایی است که به قلب ائمه الهام شده است و چیزی شبیه قرآن است اگر یک ماه محرم هر روز در خانه‌ات زیارت عاشورا را با صد لعن و صد سلامش بخوانی خدا را می‌بینی، امام حسین(ظهور) محبت است، ائمه یک ماه محرم را خیمه عزا می‌زدند و گریه می‌کردند.

سینه زدن خیلی قشنگ است و نافع، مواظب باش در طول سال چند دفعه سینه زدن را ترک نکنی، شخص وقتی سینه می‌زند، یا امام درون جا آن سینه می‌رود یا سینه زن به درون امام می‌رود، در همه عمر یک نوبت هم که شده برای حضرت زهرا و امام حسین (علیه السلام) سینه بزن، سینه زدن برای امام حسین (علیه السلام) بدن را سبک می‌کند زیبا و تمیز می‌کند، تا جایی که عکس خوبان خدا را در آن پیدا می‌شود.

می‌گویند امام حسین (علیه السلام) شهید شد، تا گنه‌کاران امت بخشیده شوند، آیا هیچ شخص عاقلی مثلاً بچه چهارده ساله‌اش را به کشتن می‌دهد که گاوش را نجات دهد؟ خیر. امام حسین (علیه السلام) خودش دوست داشت که در راه محبوبش جانفشانی کند و به ملاقاتش برود.

امام حسین (علیه السلام) یک امر علی حدّه است، در دستگاه خلقت، شما اهل عبادت و نماز و قرآن و ...هستید ولی یک هفته ده روز یک بار نمی‌توانید نام امام حسین (علیه السلام) را نشنوید، اگر هم نشنوید خودتان گریه می‌افتید، هر موقع گریه افتادی برای امام حسین (علیه السلام) گریه کرده است، مؤمن نمی‌شود گریه نکند هرچند فقط چشمش کمی خیس و قرمز شود.

بر تربت امام حسین(علیه السلام) زیاد سجده کردن اخلاق را عوض می‌کند. بنای نظام آفرینش بر قربانی شدن مادون برای مافوق است، همه موجودات طبیعت خود را قربان مؤمن می‌کنند، او خود را قربان اهل بیت (علیهم السلام) و آن‌ها خود را قربان خدا می‌کند.

* گریه‌ای که صاحب آن اشک ندارد

هرکس هر مصیبتی داشته باشد، از شیعیان مسلمین، مومنین حتی اشقیاء، اگر مصیبت امام حسین (علیه السلام) خوانده شود همه بخشیده می‌شوند. دیدی هر وقت کسی مرحوم می‌شود، یک آقایی را خبر می‌کنند تا منبر برود، آن منبری هم، اگر مرحوم جوان باشد، از مصیبت جوان می‌خواند، اگر پیر باشد از پیر می‌خواند، حق هم همین است که حزن و اندوه صاحب مجلس را انتقال بدهد به کربلا. تا صاحب مجلس با این روضه گریه می‌کند، دیگر مصیبت خودش یادش می‌رود، راحت می‌شود. انسان اگر یاد خوبان کند، غصه‌های خودش از یاد می‌رود، البته غصه‌های ما خیلی کوچک است و چیزی نیستند، دیگر غصه‌های خودمان را ذکر نمی‌کنیم، به خاطر اینکه کوچکند.

گریه سکلی گریه‌ای است که صاحب آن اشک ندارد (اشکش تمام شده) روز عاشورا یکی حضرت زینب (علیه السلام) بود که گریه سکلی کرد و یکی هم خود اباعبدالله الحسین (علیه السلام) یک نظر کرد، اصحابش را نگاه کرد، «نظرا الی یمینه و شماله»؛ گریه سکلی اشک ندارد. ناله است و صدا «و بکی بکا سکلی» روز عاشورا، یک گریه امام حسین (علیه السلام) و یک گریه زینب (علیه السلام) تمام گناه امت باطل شد، تمام گناه اولین و آخرین.

اشک نبود که صدا زد، صدای خشک، خون نبود که گریه کند، آب نبود که گریه کند. گریه وقتی برای بدن نافع است که اشک داشته باشد، ولی آن گریه سکلی بود نفعش مال اولین و آخرین است.

شاید در میان شیعیان وجود داشته باشد، وقتی مضطر می‌شوند (در مجلس امام حسین (علیه السلام) همه گریه می‌کنند و ضجه می‌زنند، یک مرتبه یک نفر از آن‌ها صدا می‌کند و ناله‌اش بالا می‌رود و گریه همه را ساکت می‌کند. در حالی که خودش هم مشغول کار است (دارد چای می‌ریزد) ده هزار نفر داشتند ضجه می‌زدند، یک دفعه این صدا بالا رفت همه جا را گرفت و همه ساکت شدند. این گریه سکلی است. در عرب می‌گویند دو جا فقط گریه سکلی است یک جا برای امام حسین (علیه السلام) و یکی هم برای زینب (سلام الله علیها).

عزیزان من! خداوند از برکت امام حسین (علیه السلام) مملکت ما را روی زمین خیلی عزیز شمرده است. ببین که ذکر امام حسین (علیه السلام) چقدر برای بنی آدم استراحتگاه است، هر کدام خسته می‌شوند می‌گویند به روضه برویم، زن‌ها عجیب‌ترند، هرجا بیرقی می‌بینند وارد می‌شوند، کمی برای بچه‌ها پیغمبر (صلی الله علیها و آله و سلم) گریه می‌کنند و حالشان جا می‌آید، گریه که می‌کند قلبش آب بیرون می‌دهد، گریه غصه و چرک را آب می‌کند و از سینه‌هایشان می‌برد. بعضی از زن‌ها و مردها گریه می‌کنند، گریه سکلی، به گریه بی اشک می‌گویند، روز عاشورا یک بار صدای حضرت زینب (سلام الله علیها) به آسمان رفت، گریه سکلی آن است. یک بار هم امام حسین (علیه السلام) صدایش بالا رفت ه گریه‌ای که اشک نداشت. اما از گریه بی اشک، آدم فکر می‌کند کسی را صدا زده است، نمی‌فهمد گریه‌اش اینطور است.

در دوران طفولیت، خانمی را دیدم که در روضه چای می‌داد، او هر یک ماه، چهل روز یک دفعه گریه‌اش راه افتاد و یک صدا می‌زد مابقی اوقات سرش پایین بود و چای می‌داد. دیگران همه گریه می‌کردند، ضجه می‌زدند، قصه می‌گفتند، می‌خندیدند، من بچه‌ بودم و در مجلس ول بودم گاهی صدای آن خانم بالا می‌رفت، تا صدایش به آسمان می‌رفت، سکوت این همه مدت آرام می‌شد، اینک که نگاه می‌کنم، می‌بینم که اول همه مردم در مجلس گریه می‌افتادند، آن وقت گریه سراغ او می‌رفت، یعنی تو چرا گریه نمی‌کنی؟ او هم که گریه نداشت ناله می‌کرد.

بعضی اوقات این ناله سراغ بزرگان ما می‌رود، آن‌ها گریه ندارند، آن‌ها سرپرست گریه کنندگان هستند، آب می‌دهند غذا می‌دهند، پذیرائی می‌کنند، عذرخواهی می‌کنند، بعضی وقت‌ها خودشان را هم می‌گیرد. آن‌هایند {هستند} که صدایشان به آسمان می‌رود و چون صدایشان بلند می‌شود برای تمام خلقت فرج است، من می‌دیدم آن خانم همین که صدایش به آسمان می‌رفت گریه تمام می‌شد و همه زنان شروع به صحبت می‌کردند، یک اتاق ضجّه، همین که ناله به آسمان می‌رفت تمام می‌شد، این چه صدایی است وقتی به آسمان می‌رود جاده‌ها را اینگونه صاف می‌کند. این را گریه سکلی می‌گویند. گریه‌ای که اشک و حزن و اندوه ندارد، ان شاءالله خداوند از برکت محبتش روز به روز آشنایی پدران و مادران و گذشتگان ما را که نورشان همراه ماست با خودش زیاد کند.

*ندای «هل من ناصر ینصرنی» امام حسین(علیه السلام) به چه معناست

حضرت ابا عبدالله(علیه السلام) احتیاج به مردم نداشت، اما اینکه می‌فرماید: «مرا یاری کنید»، یعنی مسلک مرا یاری کنید، مقصد مرا یاری کنید، همکار و همراه من شوید. شما وقتی نماز می‌خوانید انبیاء و اولیاء را کمک کرده‌اید. وقتی کار خوب انجام می‌دهید، آنان را یاری داده‌اید. هر مسلکی که هر کس دارد، اگر شما هم از آن پیروی کنید او را یاری کرده‌اید.

آیا نفرمود که دشمنان ما را یاری نکنید و غذای دشمنان ما را نخورید؟ مسلک دشمنان ما را رفتار نکنید؟

برای امام حسین (علیه السلام) اگر پول خرج می‌کنید و یا لُخت می‌شوید عیبی ندارد، به ائمه نشان دهید، به امام حسین (علیه السلام) نشان دهید، بگذارید آقا ببیند که دوستش دارید. ریا برای مردم و به مردم نشان دادن بد است اما اگر به خود امامان (علیه السلام) نشان بدهید، این خوب است.

در دستگاه امام حسین (علیه السلام) حتی ریا هم ممدوح است، اگر جلوی روی مردم برای امام حسین (علیه السلام) مالت را بدهی، یا سینه بزنی خوب است، اصحاب که به میدان می‌رفتند رجز می‌خواندن و خودشان را معرفی می‌کردند، تظاهر در دستگاه امام حسین (علیه السلام) جزا دارد. البته بهتر است کار خود را به خدا و امام حسین (علیه السلام) نشان بدهی. بگویی، خدایا ببین من دارم این کار را می‌کنم، حسین جان ببین من دارم این کار را می‌کنم.

در حرم امام حسین (علیه السلام) که هستی، خوب گوش بده! آنجا یکی هست که به امام حسین (علیه السلام) سلام می‌کند. (منظور امام زمان (عجلی الله تعلی فرجه الشریف) است). سلامش خیلی قشنگ است، آن را بشنوید. همینطور که زوّار سلام می‌کنند، صدای او هم می‌آید که سلام می‌کند. در حرم امیرالمومنین (علیه السلام) هم همینطور است. وقتی که وارد می‌شوید و سر قبر مطهر علی (علیه السلام) حاضر می‌شوید، سلام‌تان را جواب می‌گوید. خوب گوش بدهید و حواس‌تان باشد که خلوت و تنها رفته باشید. بگویید: علی جان! این بار نماز خواندم و آمده‌ام خودم را نشان بدهم و دور حرمت بگردم و بروم. ساده بگو. خودنمایی نکن!

وقتی خواستی به حرم امام حسین (علیه السلام) مشرف شوی، تنها برو و وقتی هم مشرّف شدی حواست به دیگران نباشد، به خود حضرت باشد! ان شاءالله وقتی خواستی مشرّف شوی، ابتدا در نهر حسینی که نزدیک مرقد مطهر حضرت ابوالفضل (علیه السلام) است و از فرات جدا شده و آبش گل آلود است و تربت مخلوط است و آبش هنگام حرکت ناله می‌کند، غسل زیارت کن و با قدم‌ها کوتاه و به آهستگی و بدون اینکه با کسی حرف بزنی و به اطراف توجّه کنی به طرف حرم برو! هر قدمی که به سمت حرم می‌داری، ملائکه نور روی سرت می‌ریزند.

وقتی به حرم رسیدی، بالای کفش کن حرم، زیارت نامه‌ای نوشته شده است به این ترتیب «صلی الله علیک یا ابا عبدالله و صلی الله علیک یا ابا عبدالله و صلی الله علیک یا ابا عبدالله» که این خودش یک زیارت کامل است. گویا زائر می‌گوید: جانم به قربانت یا ابا عبدالله (علیه السلام) بعد می‌بیند مثل اینکه درست نشد و دلش آرام نگرفت، دوباره می‌گوید جانم به قربانت ای اباعبدالله (علیه السلام) و بار سوم هم به همین ترتیب! داخل حرم، پایین پای حضرت محلی است که استخوان‌های شهدا را آنجا دفن کرده‌اند. اگر هوشیار باشی آنجا که عبور می‌کنی احساس می‌کنی که زیر پایت مثل یک دریا گود است.


منبع: خبرگزاری فارس


 

 

آجرک الله یا صاحب العصر و الزّمان


برگشت
 • نظرات : 3
 • بازدید : 2 450
کاربر گرامی شما هنوز در وبسایت ثبت نام نکرده اید
ما از شما درخواست داریم ثبت نام کنید و با نام کاربری خود وارد شوید.

RafaGrouch
(#1 )
 • 13/10/1394 - 22:20
 • ثبت نام : --
 • نظرات : 0
 • وضعیت :
 • پست ها : 0
Antibodies specific to the tar get virus are attached to gold nanoparticles. low cost levitra .a.Geme J Schor N Behrman RE eds.Fever is uncommon in adults suggests a bacterial complication or influenza but is not unusual in children.Scanning required computers to process the raw data into images so it did not became a part of mainstream medical procedure until the s.weakness and partial loss of movementif there is a history of sickle cell disease immunodeficiency or IV drug abuse. clomid fast shipping to sweden Compounds of copper silver and mercury were also tried although some of these proved rather toxic.NERVOUS SYSTEM Membranes around brain contain CSF Cerebrum Ventricles of brain contain CSF Cerebellum Membranes around spinal cord contain CSF FIGURE Circulation of cerebrospinal uid CSF in the brain ventricles and around the spinal cord.glucagonThere are a number of other important innovations such as a new medical school in Taiwan that has based their entire curriculum around compassion.Treatment for acute kidney failure such as temporary dialysis may be needed. genuine viagra for cheap Its first hospital specialists were appointed in the s.In other words under these conditions the required a b FIGUREDiagnosis is made by biopsy of lung or skin tissue prominence of eosinophils.Sensitization can also occur after a miscarriage abortion or blood transfusions with Rh blood.Despite the Churchs official decree it was often monks or priests who organized leprosaria and provided the sufferers with food and clothing.Multiple foci in the ventricles fire rapidly leading to a chaotic quivering of the ventricles and no cardiac output.Causes online no rx prednisone fda approval liver jaundice cirrhosisInstead their motivation ranged from fashionable fancy or family obligation to feelings of guilt or a religious vocation.Physical and emotional stress as well as illness can increase cortisol levels because during the normal stress response the pituitary gland releases more ACTH.The broth in these flasks stayed uncontaminated for longest.Calcium channel blockers and narcotics can decrease detrusor contraction. buy accutane canadian pharmacy online Incision of a ureter to remove a stone URINARY SYSTEM M Circle the correct term to complete the following sentences.CausesSpermatogenesis is formation of sperm.Insect Locomotion on Water suction pressure produced by the plant roots to withdraw the water from the soil is the lowest.
NathOrab
(#2 )
 • 14/10/1394 - 13:16
 • ثبت نام : --
 • نظرات : 0
 • وضعیت :
 • پست ها : 0
Blindloop syndrome bacterial overgrowth C. non generic viagra The tricuspid and mitral valves open in diastole as blood passes from the right and left atria into the ventricles.bacterio bacteria bacteriuria Usually a sign of urinary tract infection UTI.For troublesome hemorrhoids the treatments ranged from ointments or salves to ligation tying off.The tetanizing effect of large currents can be used to synchronize the heart.b.This was the Charaka Samhita non prescritio prednisone The epidemiology page lists various factors that have been associated with the risk of prostatitis e.Philadelphia PaMosby ElsevierchapThey licked their paintladen brushes or pulled the bristles between their lips and teeth to keep the point fine.I was given assurances for my rst two concerns and told the procedure might take minutes.He graduated from Washington University School of Medicine in St.dx. finpecia canada A history devoid of previous blood product administration does not exclude the possibility of antiIgA antibodies or adverse reactions.sclero The combining form sclero also means hard as in scler oderma a hardening and thickening of the skin and arterio scler osis hardening of arteries with collection of plaque.Hundreds of thousands of procedures are carried out yearly by da Vinci although most of these are not conducted over vast distancesthe operator and console are usually next to the patients bedside.Other gramnegative bacteria include Proteus Klebsiella Enterobacter and Pseudomonas spp.Over time symptoms occur with lighter activity or even while at rest.Appendix l STEPUP TO MEDICINE F. generic cialis lowest price LAYERED CT SCAN The layered crosssectional images produced by a CT scan show all body tissues and can be compiled into a D image on a computer.The lymph nodes in the mesentery are important indicators in the spread of colon cancer staging of colon cancer.This nidus may be in the form of prostatic stones.Morphine epigenomically regulates behavior through alterations in histone H lysine dimethylation in the nucleus accumbens. finasteride precio espana propecia Headache Profuse sweating Palpitations Tachycardia Apprehension or sense of impending doom Pheochromocytoma a.
WillMozy
(#3 )
 • 15/10/1394 - 12:49
 • ثبت نام : --
 • نظرات : 0
 • وضعیت :
 • پست ها : 0
If this happens you may Hear a snapping cracking or popping sound and feel a sharp pain in the back of your leg or ankle Have trouble moving your foot to walk or go up stairs Have difficulty standing on your toes Have bruising or swelling in your leg or foot About Your Injury Most likely your injury occurred when you Suddenly pushed your foot off the ground to go from walking to running or to running uphill Tripped and fell or had another accident Played a sport like tennis or basketball with a lot of stopping and starting You will likely need an MRI scan to see what type of Achilles tendon tear you have.selected I would rather not answer the ED question and a further furosemide for sale It contains the trachea heart lymph nodes aorta esophagus and bronchial tubes.ANTICONVULSANTS An anticonvulsant prevents or reduces the frequency of convulsions in various types of seizure disorders or epilepsy.Topical corticosteroids are appropriate in severe cases.We had to know where to place the books and how to clean the dishes and stack them just so.cardiomegalyconcluded that these effects were counterregulatory mechanisms that are switched on to decrease the contractile effect of ET after more than physiological hypoxia thus protecting the CC from protracted hypoxia. achats priligy pas cher Such orders continued through the Late Middle Ages and into the Renaissance especially across Europe see pp.In this case youll just be treated with alphablockers paracetamol and ibuprofen.There were focus areas and measurable outcomes.Getty Images Universal History Archive.Holter monitoring buy dapoxetine online usa For example an artificial heart valve or plastic blood vessel can be implanted into the body but not all implants are prosthetic replacements.A helping injection of potassium hastened the inevitable stopping the heart while it was still in good condition the operation began and the following day the world learned the astonishing news.Phosphorylation of RelAp promotes DNMT recruitment to chromatin and represses transcription of the tumor metastasis suppressor gene BRMS.The majority of microRNAs detectable in serum and saliva is concentrated in exosomes.What was the nal diagnosis a. vente de propecia forum In Schatzberg AF Cole JO DeBattista C.Science Tzang R.A pacemaker can help treat slow heart rates or help both sides of your heart contract at the same time. doxycycline hyclate 100mg In human cells TLR is exclusively expressed in plasmacytoid DCs whereas TLR is more broadly IFN expressed in monocytes macrophages and conventional DCsYou may need to take extra precautions.